CAMPIONATUL NATIONAL DE TENIS DE MASA

CLUJ-NAPOCA

 REZULTATE INDIVIDUAL

 

Clasa 3 – 5 feminin

  1. Vargatu Dorina – Maraton 93 Lugoj
  2. Zamfir Vasilica – Special Friends Braila
  3. Paraian Doina – Maraton 93 Lugoj

Clasa 6 feminin

  1. Constantin Gabriela – OK Bucuresti
  2. Ciripan Camelia – OK Bucuresti
  3. Haiduc Emilia – Oameni pentru oameni, Turda

 

Clasa 7 feminin

  1. Bucur Livia – OK Bucuresti
  2. Orbocea Liliana – OK Bucuresti
  3. Leoca Fanuta – Special Friends Braila

Clasa 8 feminin

  1. Stanescu Maria – Maraton 93 Lugoj
  2. Hriscu Florentina – Lamont Cluj
  3. Constantin Emilia – Special Friends Braila

Clasa 10 feminin

  1. Tepelea Ioana – Lamont Cluj
  2. Vulturar Tabita – Lamont Cluj
  3. Dorolean Gabriela – OK Bucuresti

 

Clasa 1 – 3 masculin

  1. Makszin Dacian – DSA Cluj
  2. Dirlea Ioan – Lamont Cluj
  3. Preda Giani – Lamont Cluj

      3. Egri Mihai – Lamont Cluj

 

Clasa 4 masculin

  1. Ifrosa Petru – Lamont Cluj
  2. Radulescu Catalin – Temerarii Arad
  3. Lupascu Leonard – Maraton 93 Lugoj


Clasa 5 masculin

  1. Veres Alexandru – Oameni pentru oameni, Turda
  2. Oprea Alexandru
  3. Deaconita Cornel – Sporting Club Galati

 

Clasa 6 masculin

  1. Simion Bobi – DSA Cluj
  2. Tudor Alexandru – OK Bucuresti
  3. Jeler Mugurel – OK Bucuresti

 

Clasa 7 masculin

  1. Niculescu Gabriel – DSA Cluj
  2. Tirizica Ioan – Prometeu Zalau
  3. Doana Victor – Maraton 93 Lugoj

      3.  Cojocaru Nicusor – Brasov

 

Clasa 8 masculin

  1. Boroleanu Robert – OK Bucuresti
  2. Miron Mihai – Lamont Cluj
  3. Nicolae Alyn – Lamont Cluj

Clasa 9 – 10 masculin

  1. Dinca Daniel – DSA Cluj
  2. Ionita Daniel – OK Bucuresti
  3. Pop Stelian – Oameni pentru oameni, Turda

3. Demeter Attila – DSA Cluj

 

 

REZULTATE ECHIPE

 

Clasa 4-5 feminin

  1. Paraian Doina + Vargatu Dorina (Lugoj)
  2. Dijmarescu Camelia + Zamfir Vasilica (Lugoj/Special Friends Braila)

 

Clasa 6-10 feminin

  1. Tepelea Ioana + Vulturar Tabita (Lamont Cluj)
  2. Constantin Gabriela + Ciripan Camelia (OK Bucuresti)
  3. Bucur Livia + Constantin Emilia (OK Bucuresti/ Special Friends Braila

3. Stanescu Maria+Hriscu Florentina  (Lugoj/Lamont Cluj)

 

Clasa 1-5 masculin

  1. Ifrosa Petru + Dirlea Ioan+ Imbuzan Alexandru (Lamont Cluj)
  2. Egri Mihai + Preda Giani +Deaconita Cornel (Lamont Cluj/Galati)
  3. Makszin Dacian+ Veres Alexandru (DSA/ Oameni pentru oameni, Turda

 

Clasa 6-7 masculin

  1. Doana Victor + Tirizica Ioan + Dumitru Gabriel (Lugoj)
  2. Cojocaru Nicusor + Saulea Catalin Bogdan + Caus Aurelian (Brasov/Galati)
  3. Tudor Alexandru + Bolozan Andrei + Nasui Gavrila (OK Bucuresti/Lamont Cluj)

Clasa 8 masculin

  1. Simion Bobi + Niculescu Gabriel + Piper Petru (DSA)
  2. Miron Mihai + Muresan Dorel (Lamont Cluj)
  3. Nicolae Alyn + Boroleanu Robert (Lamont/OK Bucuresti)

 

Clasa 9-10 masculin

  1. Dinca Daniel + Demeter Attila (DSA)
  2. Pop Stelian + Onati Marius (Oameni pentru oameni,Turda )
  3. Ionita Daniel + Dragu Gheorghe (OK Bucuresti)