CAMPIONATUL NATIONAL DE TENIS DE MASA

02.07.2017, CLUJ-NAPOCA

 REZULTATE INDIVIDUAL

 

Clasa 4 – 5 feminin

  1. Vargatu Dorina – Maraton 93 Lugoj
  2. Zamfir Vasilica – Special Friends Braila
  3. Paraian Doina – Maraton 93 Lugoj

 

Clasa 6-7 feminin

  1. Constantin Gabriela – OK Bucuresti
  2. Ciripan Camelia – OK Bucuresti
  3. Orbocea Liliana – OK Bucuresti

3. Bucur Livia – OK Bucuresti

 

Clasa 8-10 feminin

  1. Tepelea Ioana – OK Bucuresti
  2. Stanescu Maria – Maraton 93 Lugoj
  3. Vulturar Tabita – Lamont Cluj

 

Clasa 3 masculin

  1. Dirlea Ioan – Lamont Cluj
  2. Makszin Dacian – DSA Cluj
  3. Preda Giani – Lamont Cluj

3Banciu George – Temerarii Arad

 

Clasa 4-5 masculin

  1. Ifrosa Petru – Lamont Cluj
  2. Radulescu Catalin – Temerarii Arad
  3. Mitu Marian – OK Bucuresti

3. Deaconita Cornel – Sporting Club Galati

 

Clasa 6 masculin

  1. Simion Bobi – DSA Cluj
  2. Draghici Cristian – OK Bucuresti
  3. Milciu Florin – OK Bucuresti

III.      Huzum Alexandru – OK Bucuresti

Clasa 7 masculin

  1. Niculescu Gabriel – OK Bucuresti
  2. Tirizica Ioan – Prometeu Zalau
  3. Doana Victor – Maraton 93 Lugoj

3. Cojocaru Nicusor – Brasov

Clasa 8 masculin

  1. Nicolae Alyn – Lamont Cluj
  2. Miron Mihai – Lamont Cluj
  3. Muresan Dorel – Lamont Cluj

3. Piper Petru – DSA Cluj

 

Clasa 9 masculin

  1. Dinca Daniel – DSA Cluj
  2. Brehariu Gheorghe – Maraton 93 Lugoj
  3. Pop Stelian – Oameni pentru oameni, Turda

3. Onati Marius – Oameni pentru oameni, Turda

 

Clasa 10 masculin

  1. Demeter Attilla – DSA Cluj
  2. Vasi Denes – Siraly Odorheiu Secuiesc
  3. Mihet Eugen – Oameni pentru oameni, Turda

     3.  Marin Dumitru – Sporting Club Galati


REZULTATE ECHIPE

 

Clasa 4-5 feminin

  1. Paraian Doina + Vargatu Dorina (Maraton 93 Lugoj)
  2. Dijmarescu Camelia + Zamfir Vasilica (Lugoj/Braila)

 

Clasa 6-10 feminin

  1. Constantin Gabriela + Ciripan Camelia (OK Bucuresti)
  2. Tepelea Ioana + Vulturar Tabita ( OK Bucuresti/ Lamont Cluj)
  3. Bucur Livia + Constantin Emilia ( OK Bucuresti/ SF Braila)

3.  Stanescu Maria+Haiduc Emilia ( CSM Lugoj/Turda)

 

Clasa 3-5 masculin

  1. Ifrosa Petru + Dirlea Ioan (Lamont Cluj)
  2. Egri Mihai + Preda Giani (Lamont Cluj)
  3. Makszin Dacian+ Deaconita Cornel (DSA/ Galati)

3. Radulescu Catalin + Banciu George (Temerarii Arad)

 

Clasa 6-7 masculin

  1. Niculescu Gabriel + Doana Victor (OK Bucuresti/CSM Lugoj)
  2. Milciu Florin + Draghici Cristian (OK Bucuresti)
  3. Cojocaru Nicusor + Saulea Catalin Bogdan ( Brasov)

3.   Agachi Gigi + Bogdan Eugen (Galati)

 

Clasa 8 masculin

  1. Miron Mihai + Muresan Dorel (Lamont Cluj)
  2. Nicolae Alyn + Boroleanu Robert (Lamont Cluj/OK Bucuresti)
  3. Coporan Florian + Surugiu Florin (OK Bucuresti)

 

Clasa 9-10 masculin

  1. Doana Victor + Bobi Simion + Brehariu Gheorghe (CSM Lugoj/DSA)
  2. Piper Petru + Demeter Attilla (DSA )
  3. Ionita Daniel + Vasi Denes (OK Bucuresti/ Odorheu Secuiesc)

3.   Pop Stelian – Onati Marius (Turda)