Campionat National de Tenis de Masa 10 iunie 2014,

Cluj a Sala Sportilor Horia Demian, REZULATATELE

INDIVIDUAL
Clasa 2 – 5 fem
Loc 1 – Vargatu Dorina – Maraton ’93 Lugoj
Loc 2 – Zamfir Vasilica – AJ Constanta
Loc 3 – Paraian Doina – Maraton ’93 Lugoj

Clasa 6 – 7 fem
Loc 1 – Constantin Gabriela – OK Bucuresti
Loc 2 – Bucur Livia – OK Bucuresti
Loc 3 – Orbocea Liliana – OK Bucuresti

Clasa 8 – 10 fem
Loc 1 – Stanescu Maria – Maraton ’93 Lugoj
Loc 2 – Hriscu Florentina – Lamont Cluj
Loc 3 – Iorgulescu Marie –Jane – OK Bucuresti

Clasa 1-3 masc
Loc 1 – Makszin Dacian – Lamont Cluj
Loc 2 – Preda Giani – Lamont Cluj
Loc 3 – Egri Mihai – Lamont Cluj

Clasa 4 masc
Loc 1 – Ifrosa Petru – Lamont Cluj
Loc 2 – Gama Emil – Maraton ’93 Lugoj
Loc 3 – Lupascu Leonard – Maraton ’93 Lugoj

Clasa 5 masc
Loc 1 – Veres Alexandru – “Oameni pentru oameni” Turda
Loc 2 – Guminei Vasile – “Oameni pentru oameni” Turda
Loc 3 – Deaconita Cornel – Sporting Club Galati

Clasa 6 masc
Loc 1 – Simion Bobi – Maraton ’93 Lugoj
Loc 2 – Milciu Florin – OK Bucuresti
Loc 3 – Cojocaru Nicusor – “Cumpara responsabil” Brasov

Clasa 7 masc
Loc 1 – Doana Victor – Maraton ’93 Lugoj
Loc 2 – Draghici Cristian – OK Bucuresti
Loc 3 – Tirizica Ioan – Prometeu Zalau

Clasa 8 masc
Loc 1 – Miron Mihai – Lamont Cluj
Loc 2 – Nicolae Alyn – Siraly Odorheiu Secuiesc
Loc 3 – Muresan Dorel – Lamont Cluj

 

Clasa 9 masc
Loc 1 – Dinca Alexandru – OK Bucuresti
Loc 2 – Brehariu Gheorghe – Maraton ’93 Lugoj
Loc 3 – Ionita Daniel – OK Bucuresti

Clasa 10 masc
Loc 1 – Cojoc Florin – Sporting Club Galati
Loc 2 – Bordea Alexandru – OK Bucuresti
Loc 3 – Vasi Denes – Siraly Odorheiu Secuiesc

Clasa 11 fem + masc
Grupa A – Loc 1 – Szoverdi Zoltan – Lamont Cluj
– Loc 2 – Martis Ioan – Lamont Cluj
– Loc 3 – Mocean Raisa – Lamont Cluj
Grupa B – Loc 1 – Codarcea Daniel – Lamont Cluj
-Loc 2 – Matei Armis – Lamont Cluj
Loc 3 – Stefan – Sporting Club Galati

ECHIPE
Clasa 2 – 5 fem
Loc 1 – Vargatu Dorina (Lugoj) + Zamfir Vasilica (Galati)
Loc 2 – Paraian Doina (Lugoj)+Muresan Gabriela (Cluj)+ Dijmarescu Camelia (Lugoj)

Clasa 6 – 10 fem
Loc 1 – Constantin Gabriela (Bucuresti) + Hriscu Florentina (Cluj)
Loc 2 – Stanescu Maria (Lugoj) + Miron Delia (Cluj)
Loc 3 – Iorgulescu Marie-Jan + Preda Teodora (Bucuresti)

Clasa 3+4 masc
Loc 1 – Makszin Dacian + Ifrosa Petru (Cluj)
Loc 2 – Preda Giani + Mihai Egri (Cluj)
Loc 3 – Dirlea Ioan + Gama Emil (Lugoj

Clasa 5 masc
Loc 1 – Veres Alexandru + Guminei Vasile (Turda)
Loc 2 – Serban Ioan Roman (Constanta) + Sav Gheorghe (Turda)
Loc 3 – Lupascu Leonard + Stoica Vasile (Lugoj)

Clasa 6 + 7 masc
Loc 1 – Simion Bobi + Doana Victor (Lugoj)
Loc 2 – Draghici Cristian+ Milciu Florin+Huzum Alexandru (Bucuresti)
Loc 3 – Cojocaru Nicusor + Saulea Bogdan (Brasov)

Clasa 8 + 9 masc
Loc 1 – Miron Mihai (Cluj)+Ionita Daniel (Bucuresti)
Loc 2 – Brehariu Gheorghe (Lugoj) + Bondris Ovidiu (Cluj)
Loc 3 – Muresan Dorel +Otvos Robert (Cluj)

Clasa 10 masc
Loc 1 – Dinca Alexandru + Bordea Alexandru (Bucuresti)

Loc 2 – Nicolae Alyn (Od Secuiesc) + Cojoc Florin (Galati)
Loc 3 – Vasi Denes + Bartok Laszlo (Od Secuiesc)