CAMPIONATUL NATIONAL DE TENIS DE MASA

CLUJ-NAPOCA, 2013

REZULTATE

INDIVIDUAL

Clasa 4 feminin

1.       Vargatu Dorina – Maraton ’93 Lugoj

2.Muresan Gabriela – Lamont Cluj

Clasa 7 + 8 feminin

1.       Constantin Gabriela – OK Bucuresti

2.       Hriscu Florentina – Lamont Cluj

3.       Orbocea Liliana – OK Bucuresti

Clasa 10 feminin

1.       Tepelea Ioana – OK Bucuresti

2.       Preda Teodora – OK Bucuresti

3.       Miron Delia – Lamont Cluj

Clasa 3 masculin

1.       Makszin Dacian – Lamont Cluj

2.       Dirlea Ioan – Maraton ’93 Lugoj

3.       Preda Giani – Lamont Cluj

Clasa 4 + 5 masculin

1.       Ifrosa Petru – Lamont Cluj

2.       Gama Emil – Maraton ’93 Lugoj

3.       Popa Simion- Temerarii Arad

Clasa 6 masculin

1.       Simion Bobi –  Maraton ’93 Lugoj

2.       Nasui Dan – Maraton ’93 Lugoj

3.       Milciu Florin – OK Bucuresti

Clasa 7 masculin

1.       Doana Victor – Maraton ’93 Lugoj

2.       Tirizica Ioan – Maraton ’93 Lugoj

3.       Draghici Cristian – OK Bucuresti

Clasa 8 masculin

1.       Muresan Dorel – Lamont Cluj

2.       Miron Mihai – Lamont Cluj

3.       Bobosila Nelu – OK Bucuresti

Clasa 9 + 10 masculin

1.       Opris Liviu – OK Bucuresti

2.       Kolozsi Laszlo – Lamont Cluj

3.       Balan Razvan – Lamont Cluj

Clasa 11 masculin + feminin

1.       Szoverdi Zoltan – Lamont Cluj

Matei Armis – Lamont Cluj

2.       Pasc Alexandru – Lamont Cluj

Codarcea Daniel – Lamont Cluj

3.       Mocean Raissa – Lamont Cluj

Martis Ioan – Lamont Cluj

 

ECHIPE

Clasa 8 – 10 feminin

1.       Constantin Gabriela + Hriscu Florentina = Ok Bucuresti+Lamont Cluj

2.       Tepelea Ioana + Preda Teodora = OK Bucuresti

3.       Miron Delia+Orbocea Liliana+Mancas Gina = Lamont Cluj + Ok Bucuresti

Clasa 3 – 5 masculin

1.       Makszin Dacian + Ifrosa Petru = Lamont Cluj

2.       Dirlea Ioan + Egri Mihail = Maraton’93 Lugoj+Lamont Cluj

3.       Gama Emil + Peev Alexander = Maraton ’93 Lugoj

Clasa 6 + 7 masculin

1.       Doana Victor + Tirizica Ioan = Maraton ’93 Lugoj

2.       Simion Bobi + Nasui Dan = Maraton ’93 Lugoj

3.       Milciu Florin + Draghici Cristian = OK Bucuresti

Clasa 8 masculin

1.       Muresan Dorel + Nicolae Alyn = Lamont Cluj + Siraly Odorhei

2.       Bobosila Nelu + Niculescu Gabriel = OK Bucuresti

3.       Deak Sandor + Nasui Gavrila = Siraly Odorhei + Lamont Cluj

 Clasa 9 + 10 masculin

1.       Opris Liviu + Balan Razvan = OK Bucuresti + Lamont Cluj

2.       Bordea Alexandru + Miron Mihai = OK Bucuresti + Lamont Cluj

3.       Kolozsi Laszlo + Otvos Robert = Lamont Cluj