CAMPIONATUL NAŢIONAL
TENIS DE MASĂ
Cluj, 23 – 25 iulie 2010

R E Z U L T A T E

OPEN 
FR M

1.     MAKSZIN DACIAN               – CCSH LAMONT CLUJ

2.     IFROSA PETRU                   – CCSH LAMONT CLUJ

3.     PEEV ALEXANDRU             – CCSH LAMONT CLUJ

FR F

1.     VĂRGATU DORINA             – CSM LUGOJ

2.     SAMUEL CECILIA                – ACS ODORHEIUL SECUIESC

3.     NECULAI RAMONA             – AJIF MOTIVATION

STANDING M

1.     MIRON MIHAI                       – CCSH LAMONT CLUJ

2.     MUREŞAN DOREL               – CCSH LAMONT CLUJ

3.     BREHARIU GHEORGHE      – CSM LUGOJ

STANDING F

1.     NICOLA GABRIELA             – CSM LUGOJ

2.     CONSTANTIN GABRIELA     – CSOK BUCUREŞTI

3.     STĂNESCU MARIOARA      – CSM LUGOJ

INDIVIDUAL

Cl 3 – 4M

1.     MAKSZIN DACIAN               – CCSH LAMONT CLUJ

2.     IFROSA PETRU                   – CCSH LAMONT CLUJ

3.     PEEV ALEXNADRU             – CCSH LAMONT CLUJ

Cl 5M

1.     VEREŞ ALEXANDRU          – CCH TURDA

2.     TIRIZICĂ IOAN                    – CSM LUGOJ

3.     SAV GHEORGHE                – CCH TURDA

Cl 4 – 5F

1.     VĂRGATU DORINA             – CSM LUGOJ

2.     SAMUEL CECILIA               – ACS ODORHEIUL SECUIESC

3.     NECULAI RAMONA             – AJIF MOTIVATION

Cl 6M

1.     NĂSUI DAN                         – CCSH LAMONT CLUJ

2.     MILCIU FLORIN                   – CSOK BUCUREŞTI

3.     FABIAN IULIU                      – CCSH LAMONT CLUJ

Cl 7M

1.     DOANĂ VICTOR                 – CSM LUGOJ

2.     NĂSUI GAVRILĂ                 – CCSH LAMONT CLUJ

3.     SIMIONESCU IONEL          – CSOK BUCUREŞTI

Cl 8M

1.     MIRON MIHAI                      – CCSH LAMONT CLUJ

2.     NICOLAE ALYN                   – ACS ODORHEIUL SECUIESC

3.     KOLOZSI LASZLO               – ACS ODORHEIUL SECUIESC

Cl 6 – 10F

1.     NICOLA GABRIELA             – CSM LUGOJ

2.     STĂNESCU MARIOARA      – CSM LUGOJ

3.     CONSTANTIN GABRIELA   – CSOK BUCUREŞTI

Cl 9 – 10M

1.     BREHARIU GHEORGHE      – CSM LUGOJ

2.     BORDEA ALEXANDRU        – CSOK BUCUREŞTI

3.     OTVOS ROBERT                 – CCSH LAMONT CLUJ

ECHIPE

Cl 3 – 5F

1.     VĂRGATU DORINA/SAMUEL CECILIA          – CSM LUGOJ/ACS OD.SECUIESC

2.     NECULAI RAMONA/FERARU MARIANA       – AJIF MOTIVATION

Cl 3 – 5M

1.     IFROSA PETRU/MAKSZIN DACIAN              – CCSH LAMONT CLUJ

2.     VEREŞ ALEXANDRU/DÎRLEA IOAN            – CCST/CSM LUGOJ

3.     GAMA EMIL/TIRZICĂ IOAN                          – CSM LUGOJ

Cl 6 – 7M

1.     NĂSUI GAVRILĂ/MILCIU FLORIN                 – CCSH/CSOK BUCUREŞTI

2.     FABIAN IULIU/SIMIONESCU IONEL             – CCSH/CSOK BUCUREŞTI

3.     ILEA LIVIU/POPI CRISTIAN                          – CSM LUGOJ/AJ CONSTANŢA

Cl 8M

1.     MIRON MIHAI/NĂSUI DAN                                  – CCSH LAMONT CLUJ

2.     NICOLAE ALYN/KOLOZSI LASZLO                    – ACS ODORHEIUL SECUIESC

3.     MUREŞAN DOREL/DIACONU ALEXANDRU     – CCSH LAMONT CLUJ

Cl 9 – 10M

1.     BREHARIU GHEORGHE/DOANĂ VICTOR                              – CSM LUGOJ

2.     BORDEA ALEXANDRU/OTVOS ROBERT/PUIU MARIAN       – CSOK/CCSH

3.     MIHEŢ EUGEN/POP STELIAN                                                 – CCH TURDA

 

Cl 7 – 10F

  • MARIAN FLORENTINA/NICOLA GABRIELA- CCSH LAMONT/CSM LUGOJ
  • CONSTANTIN GABRIELA/STĂNESCU  MARIOARA – CSOK/CSM LUGOJ
  • MIRON DELIA/LULEA MIHAELA       – CCSH LAMONT/CSM LUGOJ