REZULTATE CAMPIONATUL NATIONAL DE ATLETISM

BUCURESTI    26 APRILIE 2012

Intelect afectat

ALERGARE  100 M  Fete

Nr.

crt

Numele si prenumele

Clasa

Clubul/Asociatia Performanta Clasament

1

MANGEAC MIHAELA 12-15 ani Scoala.Speciala nr.7

0:16:7

I

2

LINA CARMEN 12-15 ani Scoala.Speciala nr.8

0:17:1

II

3

PANFIR ALEXANDRA 12-15 ani Scoala.Speciala nr.8

0:17:9

III

 

ALERGARE 100 M  Fete

Nr.

crt

Numele si prenumele

Clasa

Clubul/Asociatia Performanta Clasament

1

PARVU ALINA 16-21 ani Scoala.Speciala nr.8

0:16:2

I

2

COMAN ANA MARIA 16-21 ani Scoala.Speciala nr.3

0:18:0

II

3

AURSEI MIHAELA 16-21 ani Scoala.Speciala nr.3

0:29:3

III

 

ALERGARE 100m  Baieti

Nr.

crt

Numele si prenumele

Clasa

Clubul/Asociatia Performanta Clasament

1

BUTUNOIU GEORGE

12-15ani

Scoala.Speciala nr.3

0:13:5

I

2

BUTICA FLORIN

12-15ani

Scoala.Speciala nr.3

0:13:8

II

3

TARTACIUC FLORIN

12-15ani

Scoala.Speciala nr.3

0:13:9

III

 

ALERGARE 100 M Baieti

Nr.crt Numele si prenumele

Clasa

Clubul/Asociatia Performanta Clasament

1

CONSTANTIN MARIUS 16-21 ani Scoala.Speciala nr.7

0:17:7

I

ALERGARE 200 M  Fete

Nr.

crt

Numele si prenumele

Clasa

Clubul/Asociatia Performanta Clasament

1

LINA CARMEN

12-15 ani

Scoala.Speciala nr.8

0:40:2

I

2

MIU CRISTINA

12-15 ani

Scoala.Speciala nr.8

0:43:7

II

ALERGARE 200 M  Fete

Nr.

crt

Numele si prenumele

Clasa

Clubul/Asociatia Performanta Clasament

1

DONCEA MARIANA

16-21 ani

Scoala.Speciala nr.8

0:38:2

I

2

BRAN ALINA

16-21 ani

Scoala.Speciala nr.8

0:38:5

II

3

AURSEI MIHAELA 16-21 ani Scoala.Speciala nr.3

0:38:6

III

ALERGARE 200M Baieti

Nr.

crt

Numele si prenumele

Clasa

Clubul/Asociatia Performanta Clasament

1

SANDU NICOLAE

12-15ani

Scoala.Speciala nr.8

0:31:8

I

 

ALERGARE 200M Baieti

Nr.

crt

Numele si prenumele

Clasa

Clubul/Asociatia Performanta Clasament

1

DUMITRU NICOLAE

16-21ani

Scoala.Speciala nr.8

0:27:1

I

2

OANA MARIUS

16-21ani

Scoala.Speciala nr.7

0:28:1

II

3

GHIOCEL EMIL

16-21ani

Scoala.Speciala nr.8

0:30:2

III

 

ALERGARE    800M Fete

Nr.crt Numele si prenumele

Clasa

Clubul/Asociatia Performanta Clasament

1

USTENCO SIMONA

12-15ani

Scoala.Speciala nr.8

3:40:7

I

2

CALIN GIANINA

12-15ani

Scoala.Speciala nr.3

4:03:5

II

3

STANCIU ANA MARIA

12-15ani

Scoala.Speciala nr.8

4:58:1

III

ALERGARE   800M Fete

Nr.crt Numele si prenumele

Clasa

Clubul/Asociatia Performanta Clasament

1

ALEXE LARISA

16-21ani

Scoala.Speciala nr.8

4:06:5

I

ALERGARE 800M Baieti

Nr.crt Numele si prenumele

Clasa

Clubul/Asociatia Performanta Clasament

1

BUTUNOIU GEORGE

12-15ani

Scoala.Speciala nr.3

2:46:9

I

2

TARTACIUC FLORIN

12-15ani

Scoala.Speciala nr.3

3:11:2

II

3

CALIN FLORIN

12-15ani

Scoala.Speciala nr.3

3:17:7

III

SARITURA Lungime  fete

Nr.crt Numele si prenumele

Clasa

Clubul/Asociatia Performanta Clasament

1

LINA CARMEN

12-15ani

Scoala.Speciala nr.8

3,11

I

2

CALIN GIANINA

12-15ani

Scoala.Speciala nr.3

2,98

II

3

MANGEAC MIHAELA

12-15ani

Scoala.Speciala nr.7

2,42

III

SARITURA Lungime  fete

Nr.crt Numele si prenumele

Clasa

Clubul/Asociatia Performanta Clasament

1

DONCEA MARIANA 16-21 ani Scoala.Speciala nr.8        3,13

I

2

PARVU ALINA 16-21 ani Scoala.Speciala nr.8

3,04

II

3

COMAN ANA MARIA 16-21 ani Scoala.Speciala nr.3

2,90

III

SARITURA Lungime  Baieti

Nr.crt Numele si prenumele

Clasa

Clubul/Asociatia Performanta Clasament

1

CALOTA ALEXANDRU

12-15ani

Scoala.Speciala nr.8

4,14

I

2

BUTICA FLORIN

12-15ani

Scoala.Speciala nr.3

4,12

II

3

SANDU NICOLAE

12-15ani

Scoala.Speciala nr.3

3,83

III

SARITURA Lungime  Baieti

Nr.crt Numele si prenumele

Clasa

Clubul/Asociatia Performanta Clasament

1

OANA MARIUS 16-21 ani Scoala.Speciala nr.7        4,56

I

2

DUMITRU NICOLAE 16-21 ani Scoala.Speciala nr.8

3,98

II

 

REZULTATE CAMPIONATUL NATIONAL DE ATLETISM

BUCURESTI    27 APRILIE 2012

Descarca fisier Word