NATIONAL CHAMPIONSHIPS OF TABLE TENNIS

CLUJ NAPOCA, 10 JUNE 2014

RESULTS

 

INDIVIDUAL

Clasa 2 – 5 fem

Loc 1 – Vargatu Dorina – Maraton ’93 Lugoj

Loc 2 – Zamfir Vasilica – AJ Constanta

Loc 3 – Paraian Doina – Maraton ’93 Lugoj

Clasa 6 – 7 fem

Loc 1 – Constantin Gabriela – OK Bucuresti

Loc 2 – Bucur Livia – OK Bucuresti

Loc 3 – Orbocea Liliana – OK Bucuresti

Clasa 8 – 10 fem

Loc 1 – Stanescu Maria – Maraton ’93 Lugoj

Loc 2 – Hriscu Florentina – Lamont Cluj

Loc 3 – Iorgulescu Marie –Jane – OK Bucuresti

Clasa 1-3 masc

Loc 1 – Makszin Dacian – Lamont Cluj

Loc 2 – Preda Giani – Lamont Cluj

Loc 3 – Egri Mihai – Lamont Cluj

Clasa 4 masc

Loc 1 – Ifrosa Petru – Lamont Cluj

Loc 2 – Gama Emil – Maraton ’93 Lugoj

Loc 3 – Lupascu Leonard  – Maraton ’93 Lugoj

Clasa 5 masc

Loc 1 – Veres Alexandru – “Oameni pentru oameni” Turda

Loc 2 – Guminei Vasile – “Oameni pentru oameni” Turda

Loc 3 – Deaconita Cornel – Sporting Club Galati

Clasa 6 masc

Loc 1 – Simion Bobi – Maraton ’93 Lugoj

Loc 2 – Milciu Florin – OK Bucuresti

Loc 3 – Cojocaru Nicusor – “Cumpara responsabil” Brasov

Clasa 7 masc

Loc 1 – Doana Victor  – Maraton ’93 Lugoj

Loc 2 – Draghici Cristian – OK Bucuresti

Loc 3 – Tirizica Ioan – Prometeu Zalau

Clasa 8 masc

Loc 1 – Miron Mihai – Lamont Cluj

Loc 2 – Nicolae Alyn – Siraly Odorheiu Secuiesc

Loc 3 – Muresan Dorel – Lamont Cluj

Clasa 9 masc

Loc 1 – Dinca Alexandru – OK Bucuresti

Loc 2 – Brehariu Gheorghe – Maraton ’93 Lugoj

Loc 3 – Ionita Daniel – OK Bucuresti

Clasa 10 masc

Loc 1 – Cojoc Florin – Sporting Club Galati

Loc 2 – Bordea Alexandru – OK Bucuresti

Loc 3 – Vasi Denes – Siraly Odorheiu Secuiesc

Clasa 11 fem + masc

Grupa A – Loc 1 – Szoverdi Zoltan – Lamont Cluj

– Loc 2 – Martis Ioan – Lamont Cluj

– Loc 3 – Mocean Raisa – Lamont Cluj

Grupa B – Loc 1 – Codarcea Daniel – Lamont Cluj

-Loc 2 – Matei Armis –  Lamont Cluj

-Loc 3 – Iliescu Stefan – Sporting Club Galati

ECHIPE

Clasa 2 – 5 fem

Loc 1 – Vargatu Dorina (Lugoj) + Zamfir Vasilica (Galati)

Loc 2 – Paraian Doina (Lugoj)+Muresan Gabriela (Cluj)+  Dijmarescu Camelia (Lugoj)

Clasa 6 – 10 fem

Loc 1 – Constantin Gabriela (Bucuresti) + Hriscu Florentina (Cluj)

Loc 2 – Stanescu Maria (Lugoj) + Miron Delia (Cluj)

Loc 3 – Iorgulescu Marie-Jan + Preda Teodora (Bucuresti)

Clasa 3+4 masc

Loc 1 – Makszin Dacian + Ifrosa Petru (Cluj)

Loc 2 – Preda Giani + Mihai Egri (Cluj)

Loc 3 – Dirlea Ioan + Gama Emil (Lugoj

Clasa 5 masc

Loc 1 – Veres Alexandru + Guminei Vasile (Turda)

Loc 2 – Serban Ioan Roman (Constanta) + Sav Gheorghe (Turda)

Loc 3 – Lupascu Leonard + Stoica Vasile (Lugoj)

Clasa 6 + 7 masc

Loc 1 – Simion Bobi + Doana Victor (Lugoj)

Loc 2 – Draghici Cristian+ Milciu Florin+Huzum Alexandru (Bucuresti)

Loc 3 – Cojocaru Nicusor + Saulea Bogdan (Brasov)

Clasa 8 + 9 masc

Loc 1 – Miron Mihai (Cluj)+Ionita Daniel (Bucuresti)

Loc 2 – Brehariu Gheorghe (Lugoj) + Bondris Ovidiu (Cluj)

Loc 3 – Muresan Dorel +Otvos Robert (Cluj)

Clasa 10 masc

Loc 1 – Dinca Alexandru + Bordea Alexandru (Bucuresti)

Loc 2 – Nicolae Alyn (Od Secuiesc) + Cojoc Florin (Galati)

Loc 3 – Vasi Denes +  Bartok Laszlo (Od Secuiesc)